, ВРП повідомила, в яких випадках особу не допустять до конкурсу на посади в судах

Попередня перевірка поданої особою інформації на відповідність кваліфікаційним вимогам стане обов’язковим етапом під час проведення конкурсу на зайняття посад у судах чи органах системи правосуддя.

Таке нововведення передбачено новою редакцією Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 26.11.2019 №3162/0/15-19.

Зокрема, у внесених змінах визначено, що тестування на зайняття посад державної служби всіх категорій здійснюється на технічній базі судів, органів та установ системи правосуддя. У разі ж неможливості виконати таку вимогу цей етап конкурсу може проводитися на базі органів та установ, що належать до сфери управління Національного агентства з питань державної служби.

Також затверджено механізм перевірки володіння іноземною мовою кандидатів на зайняття посад категорії «А» в судах, органах та установах системи правосуддя.

Передбачено, що служба управління персоналом органу, в якому проводиться конкурс, перевіряє подану особою інформацію на відповідність кваліфікаційним вимогам, установленим умовами проведення конкурсу. У разі виявлення невідповідності особу повідомляють про недопущення її до конкурсу.