, В яких містах дешевше замовити таксі, ніж користуватися застосунком

Експерти визначили міста, в яких традиційне таксі викликати дешевше, ніж знайти автомобіль за допомогою застосунків і агрегаторів.

Навіть найпопулярніший сервіс для виклику таксі, який пропонує конкурентні тарифи і зручне застосування, не завжди виявляється найекономічнішим варіантом, повідомляє Lonely Planet.

Наприклад, в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) за допомогою застосунку жінки-водії можуть вибирати клієнтів тільки своєї статі. Але звичайне таксі коштує на $4,15 за кілометр менше.

У Нью-Йорку за поїздку на традиційному жовтому автомобілі потрібно буде заплатити приблизно на $0,55 за кілометр менше, ніж за такий же шлях на машині, викликаній за допомогою агрегаторів. У Мілані різниця становить більш як долар.

Правда, з 55 найбільш відвідуваних міст світу тільки в 11 традиційне таксі дешевше. Зокрема, в Лісабоні, Порту, Мадриді, Сеулі та Агрі.

Наприклад, в Афінах і Стамбулі ціни однакові, а в Канкуні, Амстердамі, Мюнхені, Торонто, Сіднеї і Лос-Анджелесі використання агрегаторів допоможе заощадити.

Крім того, у деяких містах, наприклад Парижі, можуть виникнути проблеми із подачею машини до терміналу, куди допускаються тільки ліцензовані таксі.