Абонентське обслуговування юридичних осіб

Професійне абонентське правове обслуговування бізнесу. Працюємо по Харкову та Україні.

 • Позбавимо паперової рутини
 • Гнучка система оплати
 • Більше 10 років досвіду
 • Конфіденційно

Наші послуги:

 • консультації, довідки, висновки з правових питань, що виникають в процесі діяльності клієнта (усні, письмові, по телефону, факсом, електронною поштою);
 • розробка і юридична експертиза документів правового характеру, в тому числі проектів контрактів, договорів, корпоративних документів;
 • перевірка документів, представлених клієнтом на відповідність законодавству і інтересам клієнта;
 • участь в переговорах з третіми особами на стороні клієнта;
 • представлення інтересів клієнта в органах державної влади і місцевого самоврядування;
 • консультування керівництва і співробітників підприємства.

ДЕТАЛЬНО ПРО ПОСЛУГУ

З метою полегшення ведення бізнесу для наших клієнтів, ми пропонуємо послугу по правовому супроводженні господарської діяльності підприємств та організацій. Гарантуємо оперативне і кваліфіковане рішення виниклих юридичних питань і проблем.

Абонентське юридичне обслуговування (супровід) – це супровід діяльності компанії з правових питань, які можуть виникнути в процесі ведення господарської діяльності. Юридичний супровід діяльності вашої компанії допоможе уникнути прийняття неправильних рішень, які можуть пошкодити фінансовому стану компанії.

Сьогодні займатись бізнесом без правової підтримки досить важко, а у деяких випадках так взагалі ризиковано. Далеко не у кожній компанії є свій штатний юрист. Вирішення даної проблеми можливо – це абонентське юридичне обслуговування підприємства. Наявність штатного юриста, не означає, що вам не потрібне абонентське юридичне обслуговування. Досвід штатних юристів обмежений тими функціями, що вони виконують у повсякденній роботі. До того ж, потреба в юридичній консультації та підтримці може виникати не кожен день. Відповідно нести постійні високі витрати на фахівця в галузі права, необхідного для якісного вирішення завдань не завжди доцільно. У такій ситуації найбільш раціональним буде залучати юриста до вирішення проблеми по мірі її виникнення. Для цього можна щоразу займатися пошуком нового фахівця потрібної спеціалізації, а можна укласти договір абонентського юридичного обслуговування та звертатися з усіх правових питань в одну компанію, не втрачаючи часу на пошуки необхідного фахівця.

Замовивши абонентське юридичне обслуговування, Ви отримаєте не одного вузькоспеціалізованого юриста, а цілу команду юристів з великим досвідом практичної роботи у різних сферах права. На відміну від юристів, які долучаються разово, спеціалісти нашого адвокатського об’єднання зрозуміють суть проблеми набагато швидше, так як беручись за абонентське обслуговування ми вивчаємо інформацію щодо підприємства та оцінюємо ризики і нам не потрібно додатково вивчати ситуацію.

З метою уникнення непередбачуваних витрат, нашими адвокатами здійснюється попередній аналіз ризиків вашої компанії від майбутніх угод, що призводить до скорочення витрат майбутніх періодів, адже ми несемо відповідальність за забезпечення позитивного результату.

Замовивши в нашій компанії послугу абонентського обслуговування ви отримаєте ряд переваг, а саме:

 1. Абонентське юридичне обслуговування істотно скоротить ваші витрати, оскільки, не потрібно буде наймати юрисконсульта, при цьому обслуговуванням вашого бізнесу буде займатися ціла команда адвокатів.
 2. Можливість отримання необхідної і термінової інформації в режимі On-Line.
 3. Можливість вибору найбільш підходящого Вашої компанії варіанту юридичного обслуговування, при якому враховуються всі аспекти які впливають на роботу компанії.
 4. Ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося.
 5. Немає зобов’язання, нести додаткові витрати, які передбачені законодавством про працю: сплата нарахувань на зарплату, відпускних, лікарняних та ін.
 6. Наявність в штаті кваліфікованих юристів у різних галузях права, дозволяє нам брати участь у вирішенні широкого спектру Ваших проблем в області юриспруденції. Наші фахівці не тільки проконсультують Вас, а й безпосередньо допоможуть у вирішенні правових питань виникають при веденні діяльності компанії.

Також:

 • Вартість юридичних послуг в рамках абонентського юридичного обслуговування, нижче, ніж при замовленні такої послуги
 • Абонентська плата здійснюється щомісячно
 • У разі перевищення передплаченного об’єму послуг, доплата проводиться в розмірі развової послуги
 • Якщо Вам не підійде жоден з перерахованих пакетів послуг, ми можемо сформувати індивідуальний набір послуг з абонентського юридичного обслуговування з урахуванням специфіки роботи Вашої фірми, або укласти договір з погодинною оплатою наданих послуг
 • При необхідності участі декількох юристів у виконанні поставленого завдання час, витрачений кожним з них, підсумовується

Законодавство

При вирішенні правових питань підприємства може бути використана велика кількість нормативно – правових актів. Основними, як правило, являються:

Адвокатське об’єднання «ПРОЛЕКС» пропонує Вам юридичний супровід Вашого бізнесу