, Спрощені контрольні процедури на митниці

Відмітки в дозволах на імпорт і експорт зразків видів дикої фауни і флори і сертифікатах на пересувні виставки будуть проставлятися на митниці.

Відповідне зміни до постанов Кабміну від 13 грудня 2000 № тисячі вісімсот двадцять дві і від 25 липня 2007 року № 953 затверджені на засіданні Кабміну 20 лютого. Зміни прийняті для реалізації положень Закону № 2530 про введення механізму «єдиного вікна».

Зокрема, з постанови № тисячі вісімсот двадцять два виключили позицію щодо здійснення екологічного контролю Держекоінспекцією та надали органам доходів і зборів повноваження з проставлення відміток в дозволах на імпорт і експорт об’єктів регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою знищення.

У постанові № 953 виключили пункт про передачу відомостей про видані дозволи і сертифікати до Держмитслужби в порядку, встановленому Мінприроди за погодженням з Держрибагентства і митною службою, оскільки цей процес вже врегульовано в Законі № 2530 (дозволи та сертифікати, що видаються уповноваженими органами відповідно до Конвенції , вносяться такими органами в портал “Єдине вікно для міжнародної торгівлі” в формі електронних документів, завірених електронним цифровим підписом, в день видачі таких документів).

http://jurliga.ligazakon.ua/news/2019/2/21/184272.htm