, Реєстр суб’єктів господарювання доповнять інформацією про ліцензії та інші дозвільні документи

Уряд визначив механізм внесення до Єдиного державного реєстру суб’єктів господарювання (ЄДР) інформації про ліцензії та дозвільних документах, що видаються відповідними органами влади.

30 січня Кабмін затвердив відповідний ініційований і розроблений Мінекономрозвитку Порядок.

Затверджений Порядок внесення відомостей про ліцензування виду господарської діяльності, документи дозвільного характеру в ЄДР забезпечує наявність в Реєстрі вичерпної інформації про суб’єктів господарювання та їх діяльності, зокрема про отримані ліцензії, документи дозвільного характеру, деклараціях.

Порядок дозволить інтегрувати в Єдиний державний реєстр інформацію з десятків реєстрів різних органів влади. Це значно спростить пошук інформації та відомостей про суб’єктів господарювання та їх діяльності як для органів державної влади, наприклад при наданні адміністративних послуг, а також споживачам при укладанні з ними юридичних договорів.

Прийняття та імплементація Порядку є одним із завершальних етапів перекладу ліцензійних та дозвільних процедур з паперової в електронну форму.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – централізована база даних, де міститься інформація про їхню діяльність, наявності у них всіх необхідних ліцензій і дозвільних документів. Ведення Реєстру та його технічне обслуговування здійснює Мін’юст.

http://jurliga.ligazakon.ua/news/2019/1/31/183773.htm