, ТОВ можна зареєструвати онлайн

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, онлайн. Новація доступна на порталі “Онлайн-будинки юстиції” та урядовому порталі в розділі “Електронні послуги“.

Нова онлайн-послуга забезпечить онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням. Одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрацію платником ПДВ. Діючі ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, отримують можливість дистанційно перейти на модельний статут без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг або суб’єктів державної реєстрації особисто.

Щоб скористатися онлайн-реєстрацією ТОВ, потрібно авторизуватися в персональному кабінеті “Онлайн-будинки юстиції”, сформувати заяву, вибрати необхідні опції модельного статуту і накласти електронні підписи засновника (або заявників). Після цього зазначені документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення. Розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після надходження, крім вихідних та святкових днів.

Нова онлайн-послуга (як для новостворених, так і для діючих ТОВ) забезпечує можливість дистанційно обрати модель управління, найменування, керівництво, види діяльності, порядок виплати дивідендів, збільшити розмір статутного капіталу і скликати загальні збори. Також можна вибрати систему оподаткування, отримати рекомендації та поради про юридичні наслідки вибору кожного з наявних варіантів.

Система по результату заповнення покрокової онлайн-форми створює заяву на реєстрацію і рішення засновників про створення юридичної особи, в якому вказується код модельного статуту, що визначає обрані пункти статуту.

http://jurliga.ligazakon.ua/news/2019/7/12/187635.htm